otevírací doba : 11:00 – 21:00+420 778 545 945

O BBQ Smokehouse

BBQ Smokehouse stojí vedle frekventované silnice E35 těsně před Vysokým Mýtem ve směru na Hradec Králové. Před motorestem se nachází prostorné parkování, zázemí pro děti a slunná terasa.

Po vstupu do motorestu se ocitnete v časech minulých. V prostředí plném chutí, barev, nesmrtelné hudby a pohodlných kožených sedaček. BBQ Smokehouse připomíná klasické diners, které byly ve své době velmi populární. S výběrem správného soundtracku 60. let v pozadí a ochotnou obsluhou v kostýmech, vytváříme autentickou atmosféru, která vás vtáhne zpět do této úžasné doby.

Nabízíme široký výběr amerických jídel, které jsou připraveny s láskou a péčí o zachování autentičnosti. Naše menu zahrnuje klasické burgery, masa z amerických smokerů, steaky, sendviče a osvěžující milkshaky v různých příchutích. Naše burgery jsou vždy připravovány s maximální péčí. Těm, kteří preferují bezmasé dobroty, nabídneme vegetariánský burger s kozím sýrem a pyré z červené řepy. Rodinám či skupinám pak populární americké párty talíře pro více osob, které se staly ikonickou součástí menu BBQ Smokehouse a které doslova přetékají masem.

Děti se mohou těšit na stripsy, sladké pokrmy a menu s nápojem a hračkou. Pro milovníky dezertů nabízíme také výběr sladkých dobrot.

Na našem webu najdete kompletní menu s popisem našich jídel a nápojů, informace o otevírací době a především možnost on-line objednávky s vyzvednutím v restauraci.


Copyright © 2024 BBQ Smokehouse,
by Media Heroes

Go Pay Maestro Master Secure Code Visa